Dit betekent onder andere dat ons logo ook dit schaatsseizoen weer op de schaatspakken staat van alle teamleden van deze ploeg. Het is geweldig dat de ploeg ons werk op deze manier onder de aandacht brengt bij een groot publiek.
Over de samenwerking
Voorafgaand aan het schaatsseizoen 2010/2011 doneerden hoofdsponsor Adformatie en haar moederorganisatie Uitgeverij (Wolters) Kluwer hun sponsorruimte op de pakken van de Nederlandse marathon schaatsploeg aan SOS Kinderdorpen. Het was voor het eerst in Nederland dat een goed doel een schaatsploeg "sponsorde". Ook voor het schaatsseizoen 2011/2012 sponsoren wij de schaatsploeg. SOS Kinderdorpen maakt overigens geen kosten voor deze sponsoring. Adformatie en Kluwer doneren hun sponsorruimte aan ons, zodat wij baat hebben bij de media-aandacht die de schaatsploeg genereert.
Werk onder de aandacht
Het doel van de sponsoring is dan ook tweeledig: het vergroten van de naamsbekendheid van SOS Kinderdorpen en het stimuleren van fondsen werven om zoveel mogelijk kinderen een liefdevol thuis te bieden. Het afgelopen jaar kwam de schaatsploeg regelmatig in het nieuws door de vele mooie overwinningen die ze behaald hebben. Fantastisch voor het team én voor SOS Kinderdorpen, aangezien ons werk hierdoor onder de aandacht is gebracht bij vele mensen in Nederland.