Martinair Reisveiling succesvol
15 januari 2007 - De Martinair Reisveiling heeft afgelopen week in het Caribbean Village op de Vakantiebeurs ruim 11.000 euro opgeleverd. De totale opbrengst van 11.480 euro komt ten goede aan SOS-kinderdorp Morelia in Mexico. SOS-Kinderdorpen woordvoerdster Elles van Velde: ‘Dit totaalbedrag overtreft al onze verwachtingen. Hiermee kunnen we het in kinderdorp Morelia in Mexico enorm ondersteunen.’
De Martinair ‘cheque’ werd afgelopen zondag in de Caribbean Village op de Vakantiebeurs aan Van de Velde uitgereikt. Perswoordvoerder Eric van Doeselaar van Martinair: ‘Wij zijn trots op dit resultaat dat in samenwerking met een groot aantal partijen tot stand is gekomen. Door het kosteloos aanbieden van tickets naar het Caribisch gebied en de vrijwillige bijdrage van overige Caribische partners, hebben wij dit mooie bedrag voor SOS-Kinderdorpen kunnen realiseren. Ik wil hen dan ook allemaal heel hartelijk bedanken.’ Ook mede-initiator Doitcaribbean.nl is te spreken over de totaalopbrengst.
Het nieuwe SOS-kinderdorp Morelia wordt in maart 2007 officieel geopend. 126 wees- en verlaten kinderen vinden hier een blijvend en liefdevol thuis.
De Martinair Reisveiling werd mede mogelijk gemaakt door Martinair, Kuoni, Tamarijn Aruba All-Inclusive, Sunset Beach Hotels Jamaica, Amsterdam Manor Beach Resort Aruba, Port Bonaire Resort, Avila Beach Hotel Curaçao, Dolphin Academy Curaçao, Holiday Inn Hotel Aruba en Sun Village Hotel in de Dominicaanse Republiek. De veiling die twee keer per dag plaatsvond werd geleid door veilingmeester Judith de Bruijn, bekend van tv-programma’s als Get the Picture en Droomshow.